Меблеві фасади

Фасади для кухні Lismaster – це поєднання надійності, функціональності і вишуканого стилю. Вони виготовляються з натурального дерева благородних порід – ясена, клена, дуба. Такі меблеві фасади для кухні є класикою і підійдуть під різні типи інтер’єрів. Вони ніколи не вийдуть з моди і будуть актуальними. Сучасні фасади для кухні з дерева вказують на тонкий смак власника, підкреслюють його високий статус.

Фасади для кухні з дерева – особливості та переваги

Lismaster – виробник фасадів для кухні. Для виготовлення всієї продукції використовуються матеріали натурального походження. У поєднанні з сучасними методами обробки забезпечується їх висока якість. Перевагами дерев’яних фасадів для кухні називають:

  • Зносостійкість. При правильному догляді вироби з натурального дерева через багато років експлуатації не втрачають привабливості. Вони не схильні до появи відколів, подряпин, тріщин.
  • Стійкість до високих температур. Дерев’яний фасад для кухні може перебувати в безпосередній близькості від варильної поверхні або духової шафи.
  • Екологічність. Виробництво кухонних фасадів не має на увазі використання небезпечних для людини речовин. В процесі експлуатації вони не виділяють токсичних сполук.

Купівля фасадів з дерева від Lismaster

У нас можна купити фасади для кухні окремо або замовити готові меблі. Представлений широкий асортимент продукції в різних стилях, кольорових і функціональних рішеннях. Присутні зразки фасадів для кухні під скло, з гратами, стандартні і комбіновані варіанти. Також представлений великий вибір пілястрів і карнизів для створення оригінальних меблів.

Виготовлення фасадів кухні відбувається за індивідуальними розмірами замовника, але з урахуванням технологічних можливостей виробника. Додатково вироби піддають фарбуванню, лакування і патинуванню.

Терміни виробництва виробів можна уточнити у співробітників Lismaster за вказаними номерами телефонів.

За детальнішою інформацією стосовно фасадів звертайтесь за телефоном: +38 097 574 88 91

Або пишіть на електронну адресу: constructor@lismaster.com.ua